23 Mayis 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Büyük İkramiye Samsun’a Değil Ordu’ya Çıkmış Bayisi Belli, Talihli Sır

Milli Piyango İdaresinin 61 milyon TL’lik yılbaşı aka ikramiyesi çeyrek bilete çıkarak 4’e bölündü. Talihli illerden birinin Samsun olduğu sanılıyordu, meğer Ordu’ymuş.

 Milli Piyango İdaresi’nin yılbaşı aka ikramiyesi 61 milyon TL’lik aka ikramiyeyi kazanan çeyrek biletlerden birisinin Ordu’da bir bayiden satıldığı belirlendi. Daha önceki habelerde ise Samsun olduğu belirtilmişti. Talihli henüz ortaya çıkmazken, aynı bayiden seri biletten satın saha 4 şahıs de teselli ikramiyesi kazandı.

SATILAN BAYİ BELLİ, TALİHLİ HENÜZ ORTAYA ÇIKMADI

Milli Piyango İdaresi’nin yılbaşı aka ikramiyesi 9794035 numaralı bilete isabet etti. Çeyrek biletlerden birinin, Ordu’nun Altınordu ilçesindeki Ankara Şans Market tarafından satıldığı belirlendi. Aka ikramiyenin talihlisi henüz ortaya çıkmazken, Ordu’da da aka heyecan yarattı.

BAYİ BİLETİ SAMSUN MÜDÜRLÜĞÜNDEN ALMIŞ

Ankara Şans Market işletmecisi İnci Çıplak, Milli Piyango İdaresi Samsun Şube Müdürlüğü’nden satın aldıkları seri biletlere ikramiye isabet ettiğini, talihlinin de henüz ortaya çıkmadığını anlatım etti.

“BİZİ DE ZİYARET EDERSE SEVİNİRİZ”

Çıplak, “Aylık biletlerde ikramiye veriyorduk. Samsun’dan bilet almıştık. İkramiye kazanan şahıs henüz gelmedi, umarım gelir bizi de ziyaret ederse seviniriz. Teselli ikramiyesi almaya gelenler oldu. Yılbaşına hususi ilk kere aka ikramiye çıktı. Bu da bizi sevindiriyor” dedi.

4 KİŞİ DE TESELLİ İKRAMİYESİ KAZANDI

Ankara Şans Market çalışanlarından Ali Dizge ise, aka ikramiyenin isabet ettiği seriden 4 kişinin de teselli ikramiyesi kazandığını, biletine ikramiye isabet eden fazla sayıda vatandaşın da bayiye başvurduğunu söyledi.

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü